Architekt Szczecin – wybrane projekty:

Tomasz Bąk – Architekt Szczecin

Powyższe przykłady projektów to wybrane prace stanowiące wycinek prywatnej praktyki zawodowej. Na bieżąco w pracowni zajmuję się również adaptacjami strychów nieużytkowych na lokale mieszkalne, adaptacjami projektów typowych czy przebudowami i adaptacjami lokali w centrach handlowych. Zapewniam usługi architektoniczne głównie na terenie Szczecina i okolic, niemniej istnieje możliwość realizacji zleceń dla inwestycji położonych w dowolnej lokalizacji. Jeśli potrzebują Państwo usług architekta, zapraszam do kontaktu na każdym etapie inwestycji.

Tomasz Bąk Architekt Szczecin

Tomasz Bąk

Architekt

Jestem architektem z ponad 10 letnim międzynarodowym doświadczeniem zbieranym na każdym etapie inwestycji. Począwszy od koncepcji architektonicznych, projektów konkursowych, poprzez dokumentacje budowlane i wykonawcze po obowiązki nadzoru autorskiego. W toku kariery zawodowej brałem udział w projektach małego i dużego kalibru w Polsce oraz zagranicą. Mój dorobek zawodowy obejmuje przebudowy istniejących obiektów, domy jednorodzinne, projekty zabudowy wielorodzinnej, zagospodarowań terenów publicznych, budynki użyteczności publicznej, koordynację międzybranżową międzynarodowego zespołu przy projekcie Sali Wielofunkcyjnej na Jordankach w Toruniu, wypełnianie obowiązków nadzoru autorskiego przy budowie Filharmonii Szczecińskiej. Spektrum zdobytych umiejętności pozwala mi zaoferować Państwu rzetelną i profesjonalną usługę na każdym etapie inwestycji.

Podczas pracy zawodowej miałem przyjemność pracować pod banderą dużych pracowni architektonicznych w Wielkiej Brytanii (Terence o’Rourke ltd, A&Q Partnership) oraz tych rozpoznawalnych lokalnie. Na co dzień współpracuję z ekipą znakomitych projektantów branżowych, wspólnie z którymi zadbam, aby oferowany przez nas produkt końcowy w pełni Państwa satysfakcjonował. Gorąco zapraszam do współpracy.